Etapy rekrutacji:

1.jpg

Dzień otwartych drzwi 31 stycznia 2020r. Spotkanie informacyjne dla rodziców od godziny 16.30 do 18.30. (można przyjść z dziećmi). Opowiemy o tym, jak wygląda nauka w naszej szkole i przedszkolu, jakie mamy założenia i jak je realizujemy. Podczas spotkania rodzice będą mogli porozmawiać z nauczycielami i zwiedzić szkołę. W salach lekcyjnych i przedszkolnych będzie można poznać materiały Montessori i z nimi popracować. Dla rodziców zainteresowanych dalszą rekrutacją rozdane zostaną formularze zgłoszeniowe, które po wypełnieniu należy przekazać do sekretariatu szkoły. Zapisy trwają do 21.03.2020. 

   
1.jpg

Na przełomie lutego i marca umawiamy się z Państwem na indywidualne spotkania. W ustalonym terminie spotykamy się z Państwem na rozmowę, podczas której będziemy chcieli dowiedzieć się czegoś o Państwa rodzinie, o dziecku, które ma zostać naszym przyszłym wychowankiem. Dla rodziców to okazja do zadania pytań, które się zrodziły po spotkaniu informacyjnym.

   
1.jpg

Równolegle do spotkania z rodzicami odbędzie się spotkanie dziecka (przyszłego kandydata szkoły) z naszym pedagogiem, przyszłym wychowawcą.

   
1.jpg

Po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji podamy wyniki drogą mailową lub telefoniczną.