Zgłoszenie do szkołyPobierz

Zgłoszenie do przedszkolaPobierz

 

Etapy rekrutacji:

Dzień otwartych drzwi w naszej szkole i  przedszkolu to 01 marzec 2023 r. Ilość miejsc ograniczona!
Spotkanie informacyjne dla rodziców od godziny 17.00 do 18.30. Opowiemy o tym, jak wygląda nauka w naszym przedszkolu i szkole, jakie mamy założenia i jak je realizujemy. Podczas spotkania rodzice będą mogli porozmawiać z nauczycielami i zwiedzić placówkę. W salach przedszkolnych będzie można poznać materiały Montessori i z nimi popracować. Dla rodziców zainteresowanych dalszą rekrutacją rozdane zostaną formularze zgłoszeniowe, które po wypełnieniu należy przekazać do sekretariatu. Prosimy ze względów pandemicznych o zapisy na „spacer” po naszej placówce! pod adresem: przedszkole.montessori.opole@gmail.com

Rekrutacja trwa do 21.03.2023r. 

 

Na przełomie lutego i marca umawiamy się z Państwem na indywidualne spotkania. W ustalonym terminie spotykamy się z Państwem na rozmowę, podczas której będziemy chcieli dowiedzieć się czegoś o Państwa rodzinie, o dziecku, które ma zostać naszym przyszłym wychowankiem. Dla rodziców to okazja do zadania pytań, które się zrodziły po spotkaniu informacyjnym.

Równolegle do spotkania z rodzicami odbędzie się spotkanie dziecka (przyszłego kandydata szkoły/ przedszkola ) z naszym pedagogiem, przyszłym wychowawcą.

Po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji podamy wyniki drogą mailową lub telefoniczną.